Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 W330 245/40 R17 95V

Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 W330245/40 R17 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563479057
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  149,7 €

Цена по парче

149,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот