Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 W330 245/35 R18 92V

Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 W330245/35 R18 92V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563584652
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  218 €

Цена по парче

218 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,31 €

Назад кон врвот