Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 W330 235/50 R17 100V

Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 W330235/50 R17 100V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563479187
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  170,1 €

Цена по парче

170,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,02 €

Назад кон врвот