Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 W330 235/45 R17 97V

Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 W330235/45 R17 97V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563479026
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  150,3 €

Цена по парче

150,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,86 €

Назад кон врвот