Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 W330 235/45 R17 97H

Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 W330235/45 R17 97H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563479095
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  145,2 €

Цена по парче

145,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот