Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 W330 235/35 R20 92W

Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 W330235/35 R20 92W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563479309
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  253 €

Цена по парче

253 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,02 €

Назад кон врвот