Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 W330 225/60 R17 99H

Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 W330225/60 R17 99H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563478746
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  155,4 €

Цена по парче

155,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот