Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 W330 225/45 R19 96V

Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 W330225/45 R19 96V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563478999
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  174,7 €

Цена по парче

174,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,09 €

Назад кон врвот