Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 W330 215/60 R17 96H

Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 W330215/60 R17 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563478753
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  141,6 €

Цена по парче

141,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот