Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 W330 215/55 R18 99V

Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 W330215/55 R18 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563478838
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  163,2 €

Цена по парче

163,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,02 €

Назад кон врвот