Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 W330 215/50 R18 92V

Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 W330215/50 R18 92V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563479132
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  170,9 €

Цена по парче

170,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот