Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 W330 215/45 R20 95W

Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 W330215/45 R20 95W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563515601
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  214,9 €

Цена по парче

214,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,02 €

Назад кон врвот