Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 W330 205/40 R18 86V

Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 W330205/40 R18 86V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563584645
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  138,1 €

Цена по парче

138,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,39 €

Назад кон врвот