Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo² (W320B) HRS 255/45 R19 104V

Hankook

Hankook Winter i*cept evo² (W320B) HRS255/45 R19 104V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
V
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
8808563427577
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  267 €

Цена по парче

267 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот