Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo² (W320B) HRS 205/55 R17 91H

Hankook

Hankook Winter i*cept evo² (W320B) HRS205/55 R17 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
8808563407821
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  157,2 €

Цена по парче

157,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,02 €

Назад кон врвот