Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo² (W320B) HRS 205/55 R16 91V

Hankook

Hankook Winter i*cept evo² (W320B) HRS205/55 R16 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
8808563407845
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  169,3 €

Цена по парче

169,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,42 €

Назад кон врвот