Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo² (W320B) HRS 195/55 R16 87V

Hankook

Hankook Winter i*cept evo² (W320B) HRS195/55 R16 87V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
8808563407876
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  123,3 €

Цена по парче

123,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот