Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo² (W320A) 275/45 R19 108V

Hankook

Hankook Winter i*cept evo² (W320A)275/45 R19 108V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563378503
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  327,8 €

Цена по парче

327,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  22,5 €

Назад кон врвот