Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo² (W320A) 255/65 R16 109H

Hankook

Hankook Winter i*cept evo² (W320A)255/65 R16 109H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563429212
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  137,4 €

Цена по парче

137,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,67 €

Назад кон врвот