Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo² (W320A) 215/70 R16 100T

Hankook

Hankook Winter i*cept evo² (W320A)215/70 R16 100T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563372143
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  138 €

Цена по парче

138 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот