Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo² (W320) 275/45 R18 107V

Hankook

Hankook Winter i*cept evo² (W320)275/45 R18 107V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563389158
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  184,4 €

Цена по парче

184,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот