Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo² (W320) 265/35 R18 97V

Hankook

Hankook Winter i*cept evo² (W320)265/35 R18 97V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
265
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  145,6 €

Цена по парче

145,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот