Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo² (W320) 255/35 R20 97W

Hankook

Hankook Winter i*cept evo² (W320)255/35 R20 97W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563389189
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  258,4 €

Цена по парче

258,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,41 €

Назад кон врвот