Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo² (W320) 255/35 R19 96V

Hankook Winter i*cept evo² (W320)
Hankook Winter i*cept evo² (W320)
Hankook

Hankook Winter i*cept evo² (W320)255/35 R19 96V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563372402
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  211,2 €

Цена по парче

211,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,93 €

Назад кон врвот