Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo² (W320) 245/45 R19 102V

Hankook

Hankook Winter i*cept evo² (W320)245/45 R19 102V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563372426
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  235,9 €

Цена по парче

235,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,86 €

Назад кон врвот