Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo² (W320) 245/40 R21 100V

Hankook

Hankook Winter i*cept evo² (W320)245/40 R21 100V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563431154
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  247 €

Цена по парче

247 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот