Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo² (W320) 235/60 R16 100H

Hankook

Hankook Winter i*cept evo² (W320)235/60 R16 100H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563372136
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  134,7 €

Цена по парче

134,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,29 €

Назад кон врвот