Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo² (W320) 235/50 R19 103H

Hankook

Hankook Winter i*cept evo² (W320)235/50 R19 103H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563394268
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  185,5 €

Цена по парче

185,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот