Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo² (W320) 225/60 R18 104V

Hankook

Hankook Winter i*cept evo² (W320)225/60 R18 104V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563375717
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  192 €

Цена по парче

192 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,02 €

Назад кон врвот