Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo² (W320) 225/60 R16 102V

Hankook

Hankook Winter i*cept evo² (W320)225/60 R16 102V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563378268
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  174,6 €

Цена по парче

174,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,42 €

Назад кон врвот