Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo² (W320) 225/60 R15 96H

Hankook

Hankook Winter i*cept evo² (W320)225/60 R15 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563429199
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  130 €

Цена по парче

130 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот