Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo² (W320) 225/55 R16 99H

Hankook

Hankook Winter i*cept evo² (W320)225/55 R16 99H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563372075
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  152,4 €

Цена по парче

152,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот