Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo² (W320) 225/45 R18 91H

Hankook

Hankook Winter i*cept evo² (W320)225/45 R18 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563405582
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  126,8 €

Цена по парче

126,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,72 €

Назад кон врвот