Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo² (W320) 215/55 R17 98V

Hankook

Hankook Winter i*cept evo² (W320)215/55 R17 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563373041
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  194,8 €

Цена по парче

194,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,34 €

Назад кон врвот