Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo² (W320) 215/40 R17 87V

Hankook

Hankook Winter i*cept evo² (W320)215/40 R17 87V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563407739
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  133,3 €

Цена по парче

133,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот