Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo² (W320) 205/60 R16 92H

Hankook

Hankook Winter i*cept evo² (W320)205/60 R16 92H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563373263
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  138,4 €

Цена по парче

138,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот