Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo² (W320) 205/55 R17 95V

Hankook

Hankook Winter i*cept evo² (W320)205/55 R17 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563447216
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  165,2 €

Цена по парче

165,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,22 €

Назад кон врвот