Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo² (W320) 205/50 R17 93V

Hankook

Hankook Winter i*cept evo² (W320)205/50 R17 93V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563372204
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  125,3 €

Цена по парче

125,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,02 €

Назад кон врвот