Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo² (W320) 195/55 R16 87H

Hankook

Hankook Winter i*cept evo² (W320)195/55 R16 87H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563389165
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  157,2 €

Цена по парче

157,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,02 €

Назад кон врвот