Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo (W310B) HRS 245/50 R18 100H

Hankook

Hankook Winter i*cept evo (W310B) HRS245/50 R18 100H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
8808563373546
ЕУ Етикета:
F
C
72 dB

Највисока цена:  249,6 €

Цена по парче

249,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот