Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo (W310) 205/60 R16 92H

Hankook Winter i*cept evo (W310)
Hankook Winter i*cept evo (W310)
Hankook

Hankook Winter i*cept evo (W310)205/60 R16 92H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563340401
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
D
71 dB

Највисока цена:  119,1 €

Цена по парче

119,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,02 €

Назад кон врвот