Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 255/30 ZR19 91Y

Hankook

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120255/30 ZR19 91Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563381572
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  207,2 €

Цена по парче

207,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот