Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 245/45 ZR18 100Y

Hankook

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120245/45 ZR18 100Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563351773
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  158,8 €

Цена по парче

158,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,54 €

Назад кон врвот