Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 245/45 ZR17 99Y

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120
Hankook Ventus V12 Evo 2 K120
Hankook

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120245/45 ZR17 99Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563382371
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  99,60 €

Цена по парче

99,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,33 €

Назад кон врвот