Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 245/35 ZR21 96Y

Hankook

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120245/35 ZR21 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563353241
ЕУ Етикета:
D
A
71 dB

Највисока цена:  190,1 €

Цена по парче

190,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,14 €

Назад кон врвот