Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 235/30 ZR20 88Y

Hankook

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120235/30 ZR20 88Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563430911
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  198 €

Цена по парче

198 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот