Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 225/60 ZR18 100W

Hankook

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120225/60 ZR18 100W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563381008
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  143,2 €

Цена по парче

143,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот