Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 225/50 ZR17 98Y

Hankook

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120225/50 ZR17 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563352756
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  131,3 €

Цена по парче

131,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,02 €

Назад кон врвот