Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 225/40 ZR18 92Y

Hankook

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120225/40 ZR18 92Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563352800
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  107 €

Цена по парче

107 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,86 €

Назад кон врвот