Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 215/45 ZR17 91Y

Hankook

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120215/45 ZR17 91Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563353579
ЕУ Етикета:
D
A
70 dB

Највисока цена:  101,5 €

Цена по парче

101,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,67 €

Назад кон врвот